Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Servicii de Dezinfectie- Unitati de Invatamant. Considerand situatia epidemiologica cauzata de virusul Sars- Cov 2 si necesitatea asigurarii conditiilor igioenico - sanitare pentru personalul ce face parte din comisiile de vot si alegatorii ce vor intra in unitatile de invatamant pe baza Sectorului 4 al Municipiului Bucuresti ce vor avea sectii de votare in cursul zilei de 27.09.2020, regasiti oferta noastra de pret in vederea interventiei rapide in cazul in care este declarata prezenta unor persoane ce prezinta simptomatologie specifica infectarii cu virusul Sars - Cov 2 in vederea neintreruperii procesului de votare pe o perioada indelungata, astfel privand dreptul alegatorilor de a-si exercita opinia privind alegerile desfasurate. Avand in vedere solicitarea dvs privind disponibilitatea noastra in data 27.09.2020 in intervalul orar 08.00 - 21.00, oferta noastra este urmatoarea: Cost personal + masini = 1000 lei Cost estimativ pentru eventualele interventii de dezinfectie impotriva Covid 19 = 2000 lei (reprezentand contravaloare pentru 8000 mc de dezinfectie) Decontarea finala se va face dupa finalizarea actiunii, pe baza proceselor verbale de receptie a lucrarilor.
- Număr anunț
- DA26443203
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 98000000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.