Atribuită
Cumpărare directă
Servicii Dezinfectie USCATA de nivel inalt COVID-19 la sediile ADR astfel: Sediul principal din Libertatii nr 14 sector 5 – 10800 mc Sediul secundar din str. Italiana nr 22 sector 2 - 10150 mc Prestatorul trebuie sa fie autorizat sa presteze aceste servicii si va utiliza doar substante aprobate si omologate de Ministerul Sanatatii.
- Număr anunț
- DA26473938
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.617,50 RON
- Valoare atribuită
- 13.617,50 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.