Atribuită Cumpărare directă

Achizitie RCA pentru auto B-108-DRF, Fiat Doblo ( autoutilitara), cfm referat de necesitate nr. MBR-DSI-18000/29.09.2020- pt DRV

Număr anunț
DA26469146
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,13 RON
Valoare atribuită
782,13 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,13 RON

din 782,13 RON estimat