Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice Deviatie standard pe 1 km dublu nivelment (ISO17123-2) 2 mm TELESCOP Imagine telescop Verticala Magnificare 24 x Deschidere obiectiv 36 mm Distanța cea mai scurtă țintă Camp de vizibilitate la 100 m Factor multiplicare 100 aditiv, constanta 0 COMPENSATOR Domeniu Lucru ± 15’ Precizia setarii (standard deviatie) <0.5’’ Sensitivitate 8’/2 mm Cerc orizontal Gradatii 360° Gradatie minima 1° Greutate (net) 1.5 kg Domeniu de temperatura operare –20° C la +40° C

Număr anunț
DA26465585
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
AKKORD GROUP SRL (CUI 15721846)
Cod CPV
38600000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.375 RON
Valoare atribuită
1.375 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.375 RON

din 1.375 RON estimat