Atribuită Cumpărare directă

PROSOPDELUXE 3STR (2ROLE/SET) 38 HARTIE IG. COTTON ALBA 3STR (8+2) 200FOI / 23,6M 78 DOVE SAPUN LICHID POMP. 250ML 69 SANYTOL SAPUN ANTIBACT. HYDRATANT 250ML 46 SACI MENAJ 35L (15) LDPE 155 DOMESTOS 750ML VERDE 46 COADA LEMN FILETATA 1.2M 4 MATURA STRADA 40CM CU BOSAJ PL 4 CLIN PISTOL 500ML GEAM 34 KLINTENSIV CONCENTRAT 5L (KLI81) 6 LAVETE UNIV. MICROFIBRA 40*40 (5BUC/SET) ALBASTRE 10 LAVETE UMEDE 2/SET 18*20 9 LOPATA ZAPADA PLASTIC CU BORDURA METAL 4 ACE 2L REGULAR 7

Număr anunț
DA26460074
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.188,64 RON
Valoare atribuită
4.188,64 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.188,64 RON

din 4.188,64 RON estimat