Atribuită
Cumpărare directă
Pulsoximetru CMS 50DL / CMS 50D este pulsoximetru de deget foarte mic si usor, masurand pulsul si saturatia de oxigen din sange, recomandat pentru utilizare in spitale, clinici si cabinete medicale, precum si la domiciliu. Mic, greutate redusa (28 g fara baterii) Afisaj LED rosu Afisare SpO2, PR, bara Puls. Consum mic de putere Oprire automata Indicator baterie descarcata 2 baterii alcaline AAA, incluse in pret Luminozitate ajustabila Autoreglare pentru diferite grosimi ale degetelor, de la copii la adulti prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48H zile la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA26473788
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,78 RON
- Valoare atribuită
- 215,78 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.