Atribuită Cumpărare directă

7019707 SPATHIPHYLLUM SWEET H70 D17CM 13,00 BUC 7022974 ANTHURIUM ANDREANUM H55 D14CM 13,00 BUC 7039002 BUXUS SEMPERVIRENS BALL H48 D23CM 10,00 BUC

Număr anunț
DA26448871
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
03451000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.619,59 RON
Valoare atribuită
1.619,59 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.619,59 RON

din 1.619,59 RON estimat