Atribuită Cumpărare directă

Unt 82%, MILTEX, 100 buc x 10 g; Salata de vineteCapricii si Delicii, 525 g; Ardei gras rosu, cuburi, 2.5 kg

Număr anunț
DA26473031
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15530000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.892,64 RON
Valoare atribuită
1.892,64 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.892,64 RON

din 1.892,64 RON estimat