Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENTE INFORMATICE, CABLURI DE RETEA, MUFE, VIDEO, CONVERTOARE AUDIO-VIDEO FORMAT DIN URMATOARELE: 3 BUC - CONVERTOR VGA LA HDMI - pret unitar - 54.620 , valoare 163.86 + 3 BUC - CABLU HDMI 5M - pret unitar - 17.650 , valoare 52.95 + 100 BUC - MUFE UTP RJ45 - pret unitar - 0.210 , valoare 21 + 1 BUC - CABLU UTP CAT5E ROLA 305M - pret - 204.200 + 1 BUC - CABLU HDMI 10M - pret - 31.930 TOTAL PIESE 108 TOTAL VALOARE 473.94 Preturile sunt exprimate in LEI FARA TVA. GARANTIE 12 LUNI
- Număr anunț
- DA26460923
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,94 RON
- Valoare atribuită
- 473,94 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.