Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE ELECTRICE - SIGURANTA 2P 10.16A=5BUCX15.13, SIGURANTA 2P 20.25A=5BUCX17.65,BLOC BMP 1P+N 32A DPSMN=1BUCX 210.08,BMPT DIF+DPST 40A C=1BUCX487.39,ACYABY 2*16=50MLX5.04,ACYABY 4*16=15MX6.72,BEC LED 30W SV=68BUCX27.73,ADAPTOR =10BUCX4.20,CIB MU=20BUCX5.04,CDD 45 = 30BUCX6.72,AFY 6 = 385MLX0.67,BRATARA SE 11=2BUCX18.49,BRATARA SE 10 = 2BUCX16.81,BRATAR SE 4 = 5BUCX13.45,CONSOLA SUSTINERE=10BUCX12.61,CORP STRADAL 125W=10BUCX47.90,CONTACTOR 40A=1BUCX252.10
- Număr anunț
- DA26464019
- Autoritate contractantă
- Comuna Scortoasa (CUI 3662657)
- Furnizor / câștigător
- SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.698,30 RON
- Valoare atribuită
- 4.698,30 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.