Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni (L x l x h) mm 1310x550x30 Saltea poliuretan o persoana pentru paturile stivuibile. - Invelitoare de baza in functie de stocul disponibil - Material poliuretan - Garantie 24 luni - Livrare gratuita

Număr anunț
DA26453971
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII "ALEXANDR SERGHEEVICI PUSKIN (CUI 17349111)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.823,38 RON
Valoare atribuită
2.823,38 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.823,38 RON

din 2.823,38 RON estimat