Atribuită Cumpărare directă

Rola prosop derulare externa autocut Katrin ,alb, 2 str.,Ø190mm/210mm x 160m,compatibil dispenser Katrin

Număr anunț
DA26458834
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,40 RON
Valoare atribuită
252,40 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,40 RON

din 252,40 RON estimat