Atribuită Cumpărare directă

Espressor automat PHILIPS 3200 LatteGo EP3246/70, 1.8l, 15 bari, negru - argintiu

Număr anunț
DA26451915
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,65 RON
Valoare atribuită
1.764,65 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,65 RON

din 1.764,65 RON estimat