Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare specializata privind securitatea la incendiu si aparare civila pentru imobilul cladire existent situate in str. Maresal Averesscu, nr. 79 Întocmire documentație completă (implementare măsuri, relevee, arhitectură, instalații, verificări exigențe Cc și Ci) în vederea obținerii avizului/autorizației de securitate la incendiu și apărare civilă pentru cladire existenta. Se va itocmi o propunere tehnica ce va fi transmisa pe adresa de e-mail achizitiidirectedts@yahoo.com

Număr anunț
DA26471475
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
ZFR INSTAL SRL (CUI 22643554)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.212 RON
Valoare atribuită
4.212 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.212 RON

din 4.212 RON estimat