Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea de polițe de asigurare facultativă CASCO pentru 14 autovehicule din dotarea parcului auto, pe o perioadă de 12 luni de la data emiterii acestora, si anume: 1 MS-01-CJM autoturism Hundai tucson - Incepand cu data 15.10.2020; 2 MS-03-CJM autoturism Citroen berlingo - Incepand cu data 15.10.2020; 3 MS-55-CJM autoturism Skoda octavia - Incepand cu data 15.10.2020; 4 MS-21-TGM autoutilitara Skoda octavia - Incepand cu data 15.10.2020; 5 MS-69-CJM autoutilitara Dacia duster - Incepand cu data 15.10.2020; 6 MS-13-UTL autoturism WV mulivan - Incepand cu data 15.10.2020; 7 MS-95-CJM autoutilitara Citroen jum er - Incepand cu data 15.10.2020; 8 MS-58-CJM autoutilitara Ford transit - Incepand cu data 15.10.2020; 9 MS-48-CJM autoutilitara autout MAN - Incepand cu data 15.10.2020; 10 MS-01696 Utilaj Catterpilar - Incepand cu data 15.10.2020; 11 MS-01697 Utilaj Catterpilar - Incepand cu data 15.10.2020; 12 MS-01695 Utilaj Hofmann - Incepand cu data 15.10.2020; 13 MS 01879 tractor Kubota - Incepand cu data 15.10.2020; 14 MS-01917 utilaj Avant - Incepand cu data 15.10.2020.
- Număr anunț
- DA26472485
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.463 RON
- Valoare atribuită
- 39.463 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.