Atribuită Cumpărare directă

PAVELE VIBROPRES.24 GRI 750B/15MP/PAL 4CM 20*10-45 MP,PALETI-3 BUC,TRANSPORT-1 BUC

Număr anunț
DA26463316
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584,03 RON
Valoare atribuită
1.584,03 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584,03 RON

din 1.584,03 RON estimat