Atribuită
Cumpărare directă
Acuarele Daco - 6 buc,acuarele - 1 buc,acuarele -1 buc,pensule -5buc,marker -3 buc,corector pensula -1 buc,corector pix - 1 buc,culori acrilice - 1 buc,culori acrilice - 1 buc,culori acrilice -1 buc,culori acrilice -4 buc,culori acrilice -17 buc,folii laminare - 2 top,ordin deplasare- 1 buc,carnet -100 buc,catalog inv. primar +gimnazial - 22 buc,coperti catralog pvc -22 buc,catalog gradinita - 4 buc,condica prezenta profesori - 2 buc,biblioraft - 26 buc,plic C6 - 100 buc,hartie xerox A4 - 25top,carton alb 160g- 1 top,folie plastifiere - 2 top, folie protectie - 2 set,pix gel - 20 buc,dosar pvc -100 buc,etichete -20 buc,copii xerox - 5 buc,pix -18 buc,registru matricol A3 - 1 buc,plic CD- 30 buc.
- Număr anunț
- DA26457906
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „DUMITRU I. IONESCU” (CUI 28285013)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.506,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.506,76 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.