Atribuită
Cumpărare directă
1 x Revizie cu distributie + reparatii Dacia Piese: FILTRU ULEI, GARNITURA GOLIRE ULEI, FILTRU AER, FILTRU HABITACLU, ULEI 10W40 ELF 4 L, KIT DISTRIBUTIE, KIT ACCESORII, CUREA ALTERNATOR, LICHID RACIRE, APA DISTILATA, LICHID FRANA, SPRAY CURATARE, SET PLACUTE FRANA, STERGATOARE FATA, FREON+ MANOPERA. 1 x Revizie Dacia Logan Piese: FILTRU ULEI, GARNITURA GOLIRE ULEI, FILTRU AER, FILTRU HABITACLU, ULEI 10W40 ELF 4 L, SPRAY CURATARE, SET PLACUTE FRANA + MANOPERA 1 x Revizie Dacia Logan Piese: FILTRU ULEI, GARNITURA GOLIRE ULEI, FILTRU AER, FILTRU HABITACLU, ULEI 10W40 ELF 4 L, SPRAY CURATARE, SET PLACUTE FRANA + MANOPERA
- Număr anunț
- DA26473693
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.694,37 RON
- Valoare atribuită
- 3.694,37 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.