Atribuită
Cumpărare directă
Atașat, AC va transmite Antemăsuratori pentru lucrările de Reparații scări și accese străzi în baza căruia veți elabora si prezenta, pe e-mail tehnic@primariamedias.ro, până in data de 02.10.2020 propunerea dvs astfel încât sa corespunda cerințelor AC. Oferta trebuie să conțină prețul unitar pentru fiecare reper in parte precum și prețul total a cantitățile estimate pentru contractul de lucrări. Durata contractului va fi de max. 8 luni. Numai în cazul in care oferta tehnică va corespunde cerințelor, AC va accepta oferta
- Număr anunț
- DA26467534
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- CONCRETE DISTRIBUTION SRL (CUI 17970819)
- Cod CPV
- 45262600-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.431,14 RON
- Valoare atribuită
- 100.431,14 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.