Atribuită Cumpărare directă

1. INALBITOR 5 KG 2. EL CAPITAN MONOROLA 100M 3. ALCOOL SANITAR 500ML

Număr anunț
DA26434544
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI 26789162)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,03 RON
Valoare atribuită
392,03 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,03 RON

din 392,03 RON estimat