Atribuită Cumpărare directă

AQUA MAGICA NECARBO0,5PET , conform cu oferta, 204 buc., necesare pentru evenimentul ”Zilele maghiare din Arad” in cadrul actiunii ”Manifestari culturale si sarbatori ale minoritatii maghiare” in perioada 05-06.10.2020.

Număr anunț
DA26465553
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,64 RON
Valoare atribuită
185,64 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,64 RON

din 185,64 RON estimat