Atribuită
Cumpărare directă
CN68 25 KG SAPA AUTONIVELANTA CERESIT 15 BUC X 32,79 PROFIL UD 28X3000/0,5MM 12 BUC X 4,17 PROFIL CD 60X3000/0,5MM 8 BUC X 7,24 PLACA RIG. ANTIUMEZEA RBI 12,5(1,2X2,6M) 5 BUC X 31,56 PARCHET MODERA 10MM C32 K057 STJ CLEAR V 52 PAC X 55,00 ARBITON SECURA EXTRA 3MM (6MP/PAC) 14 PAC X 22,69 PLINTA SMART FLEX 521 STEJ.ANTIC2,5ML 28 BUC X 12,77 COLT INT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET 8 SET X 4,41 COLT EXT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET 7 SET X 4,41 IMBINARE PLINTA SMART 521 STEJ.ANT 2/SET 8 SET X 3,78 CAPETE S/D PLINTA SMART 521 STJ.AN 2/SET 6 SET X 2,73 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN X 20,17 PACHET SPOR LAV.INT 15 L + SPOR LAV.2,5L 4 BUC X 159,67
- Număr anunț
- DA26431158
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44115800-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.064,58 RON
- Valoare atribuită
- 5.064,58 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.