Atribuită
Cumpărare directă
tusiere vot 12buc*5.55lei,tus albastru10 buc*5.04lei,banda hartie 25*50 3buc*6.72lei,banda hartie 50*50m 3buc*7.98lei,ceara sigilii 2buc*10.92,ghem sfoara bumbac 6buc*4.20lei,lipici solid 6buc*5.04lei,scotch 19*33 6buc*1.26lei,scotch 48*66 6buc*3.78lei,rigla 30cm 4buc*1.26lei,pix claro 25buc*0.42lei,saci plastic 6buc*1.01lei,dosar carton sina lunga 50buc* 0.50lei,dosar carton plic 50buc*0.50lei,prelungitor 6cai 5m 4buc*32.69lei,lanterna 4buc* 42.02lei,baterii r6 24buc*2.52lei,lampa birou 2buc*71.43lei,bec led 2buc*19.33lei,hartie a4 10buc*11.76lei,rola hartie 100m 10buc*7.56lei,hartie igienica 6buc*8.40lei,sapun lichid 500ml 10buc*4.20lei,igienizant gel 6buc*21.01lei,igienizant gel 5l 1buc*109.24lei, IGIENIZANT MAINI 10L 1buc*142.86lei,DISPENSER IGIENIZANT 2buc*71.43lei
- Număr anunț
- DA26423521
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.688,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.688,24 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.