Atribuită Cumpărare directă

Vesta sport, material avand compozitie poliester 100%, prevazuta cu fermoar de sus pana jos, 2 buzunare laterale care se inchid cu fermoar, guler inalt

Număr anunț
DA26434841
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
18235400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.544 RON
Valoare atribuită
5.544 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.544 RON

din 5.544 RON estimat