Atribuită Cumpărare directă

Servicii pt. CSC " Sf. Filofteia" Campina- reumplere cartuse conf. ref. nr.31173/22.09.2020

Număr anunț
DA26435527
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,52 RON
Valoare atribuită
260,52 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,52 RON

din 260,52 RON estimat