Atribuită Cumpărare directă

SURUB PT RIGIPS 3,5X35 1000BUC 2CUTIE SURUB PT RIGIPS 3,5X25 1000BUC 1CUTIE ANCORA METALICA FSA 12X70/10 S 20 BUC ANCORA METALICA FSA 10X60/10 S 68523 20BUC

Număr anunț
DA26431693
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,07 RON
Valoare atribuită
198,07 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,07 RON

din 198,07 RON estimat