Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta conform referatului de necesitate are impetuos nevoie de achizitia urmatoarelor materiale de prevenire si combaterea infectarii cu SARS COV2 : DISPENSER SAPUN LICHID - 5 buc; LAVETA USCATA 3BUC/SET - 10 seturi; DOMESTOS DEZINFECTANT SUPRAFETE - 24H Plus 5 L- 10 bidoane; MANUSI MENAJ marimea l - 5 seturi; ROLA PROSOP 2 STRATURI -50 buc; DEZINFECTANT SUPRAFETE IGIENOL 4L - 5 bidoane; GEL DEZINFECTANT MAINI FARMEC 5L CU GLICERINA - 20 bidoane; VIZIERA - 30 buc; MASCA MEDICALA UNICA FOLOSINTA - 6000 buc.
- Număr anunț
- DA26422635
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Rosiori (CUI 14296586)
- Furnizor / câștigător
- UNIPACT SRL (CUI 14051527)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.761,50 RON
- Valoare atribuită
- 10.761,50 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.