Atribuită Cumpărare directă

Achizitie furnituri de birou: Agrafe de birou nichelate 28 mm – 100 buc/cutie buc. 100 Caiet A4 100 file buc. 50 Capse 24/6, 1000 buc/cutie buc. 500 Dosar P.V.C. cu şină buc. 100 Dosar cu şină buc. 500 File din plastic transparent A4 100buc/set set. 20 Lipici stick 25 gr. buc. 60 Marker permanent negru buc. 100 Pix cu rezervă tip Parker buc. 225 Post-it hârtie 75x75 mm, 100 buc/set set. 150 Rezervă tip Parker buc. 660 Scotch mare 48 mm buc. 25 Scotch mic 12 mm buc. 25 Set corector fluid set. 50 Sfoară iută 500 gr/ghem ghem 25 Textmarker diferite culori buc. 50 Tuş ştampilă buc. 50

Număr anunț
DA26429186
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BACAU (CUI 4278370)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat