Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de telecomunicatii: servicii de internet: fibra optica; latime banda garantata simetrica, minim 90 Mbps; IP static; viteza transfer metropolitana, minim 500 Mbps; servicii de telefonie fixa pentru o linie, minute nationale nelimitate catre toate retelele fixe, minim 100 minute in retele mobile nationale; servicii de telefonie mobila pentru 4(patru) abonamente, minute nelimitate in orice retea nationala(fixa sau mobila); trafic de date mobile minim 30 Gb in reteaua 4G; servicii de televiziune digitala minim 60 canale, pentru doi ani de zile incepand cu data de 0110.2020. Alte detalii in contract

Număr anunț
DA26430641
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII "VESPASIAN LUNGU" BRAILA (CUI 5217567)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.014,72 RON
Valoare atribuită
7.014,72 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.014,72 RON

din 7.014,72 RON estimat