Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie pentru ORCT CLUJ, ARHIVA, BT TURDA SI BT DEJ si aigurarea de materiale, solutii si consumabile in grupurile sanitare, cu doi salariati cu program complet de lucru, pentru o luna. Perioada de prestare a serviciilor 01.10.2020 - 31.10.2020.
- Număr anunț
- DA26423560
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- CRISTEM SERV SRL (CUI 15938420)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.457,30 RON
- Valoare atribuită
- 6.457,30 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.