Atribuită
Cumpărare directă
Fluor-System -Preconfigured Fluorescence system for steady state analysis of liquid samples. System consists of: - SILVER-Nova spectrometer with 200um slit installed - SL1-LED, Miniature fiber optic light source with replaceable LED’s. Includes LED-Kit with set of 6 LEDs for390nm, 470nm, 502nm, 590nm, 660nm, and white (UV LED options available for excitation at 295, 345, and 365nm- check for availability) - CUV-F fluorescence cuvette holder that includes a F600-Y-VISNIR fiber optic cable - SpectraWiz Spectroscopy Software. - LED-UV-KIT Set of 3 UV LED’s: 295nm, 345nm, and 365nm. Termen de garantie: 12 luni ; Termen de livrare:7-9 saptamani de la semnarea angajamentului legal; Valoare totala achizitie fara TVA=31.200,00 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=37.128,00 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Institutul de Cercetări Interdisciplinare în Bio-Nano-Ştiinţe; Solicitant :Monica Focsan;Ana-Maria Craciun: Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.
- Număr anunț
- DA26434197
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38433000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.200 RON
- Valoare atribuită
- 31.200 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.