Atribuită
Cumpărare directă
Calculator de birou PC - 9 buc, in conformitate cu prevederile din contractul atasat. Specificatii tehnice solicitate: - Sistem de operare Windows 10 PRO 64 (licență perpetuă) - Licenta Microsoft Office 2019 Home and Business (licență perpetuă) - Producator procesor Intel®Tip procesor i5 - Model procesor 9400T - Frecventa nominala 1.8 GHz (pana la 3.40 GHz) - Numar nuclee 6 - Numar thread-uri 6 - Procesor grafic integrat Intel® UHD Graphics 630 - Ecran LED Full HD 23,8 inch - Slim DVD (Burner DVD±RW, slim ) - 1 x RJ-45 - 1 x HDMI-in - 1 x HDMI-out - 3 x USB 2.0 - 3 x USB 3.1 1 - 1 x Audio Combo - Audio support (internal speakers) - Retea 10/100/1000, ethernet (RJ-45), - Bluetooth 4.0 - Wireless 802.11 / ac - Cameră web - Tip memorie DDR4 - Capacitate memorie 8 GB - Frecventa memorie 2666 MHz - Tip stocare HDD - Capacitate SSD 256GB SATA3 - SSD suplimentar 256GB (va fi furnizat separat, nu va fi montat în interior) - Adaptor (alimentator) rețea - Tastatură USB și mouse USB - Garanție extinsă 3 ani
- Număr anunț
- DA26421054
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA PRAHOVA (CUI 9724627)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.815,12 RON
- Valoare atribuită
- 37.815,12 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.