Atribuită Cumpărare directă

Uși PVC. Profil KMG, 4 camere. Culoare alb.

Număr anunț
DA26441710
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (CUI 2541029)
Furnizor / câștigător
CALIFINE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41753197)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.840 RON
Valoare atribuită
6.840 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.840 RON

din 6.840 RON estimat