Atribuită
Cumpărare directă
Peha-fix - Bandaj elastic de fixare 10cmx4m, IDEALAST HAFT - Fasa elastica autoadeziva pentru compresie moderata, 10 cm x 4 m, IDEALAST HAFT - Fasa elastica autoadeziva pentru compresie moderata, 10 cm x 4 m, IDEALAST - Fasa elastica pentru compresie moderata, 10 cm x 5 m, HYDROSORB - Pansament cu hidrogel, 5 x 7,5 cm
- Număr anunț
- DA26434011
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141113-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.027 RON
- Valoare atribuită
- 3.027 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.