Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) . PERIOADA ASIGURATA 12 LUNI. AUTO SKODA CT21CDX Categorie: Autoturism,Cilindree: 1598,An fabricatie: 2017,Masa maxima: 1855,Putere: 85 kw (116 cp),Nr locuri: 5,, Valabilitate: 12 luni, /CITY INSURANCE

Număr anunț
DA26432487
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594,15 RON
Valoare atribuită
594,15 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594,15 RON

din 594,15 RON estimat