Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE 750ML - 6 BUC X 16.81 LEI DOMESTOS 750ML - 8 BUC X 7.56 LEI ODORIZANT WC - 12 BUC X 5.88 LEI SOLUTIE GEAM 500ML - 6 BUC X 5.04 LEI DETARTRANT 1 LITRU - 8 BUC X 5.46 LEI SAPUN LICHID - 10 BUC X 8.40 LEI PRONOT SPRAY MOBILA - 4 BUC X 11.76 LEI DETERGENT VASE SANO - 3 BUC X 9.24 LEI DETERGENT PARDOSELI SANO 1 LITRU - 4 BUC X 11.76 LEI DETERGENT PARDOSELI SANO 2 LITRI - 3 BUC X 17.65 LEI ROLE PROSSOP MARI - 10 BUC X 10.92 LEI
- Număr anunț
- DA26433885
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 673,95 RON
- Valoare atribuită
- 673,95 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.