Atribuită
Cumpărare directă
Este necesara achizitionarea materialelor de protectie pentru a putea desfășura activitățile normale pe perioada alegerilor locale și pentru respectarea măsurilor impuse de autorități privind Covid-19. Aceste materiale constau in: • HEXISPRAY DEZINFECTANT SUPRAFETE 1L- 5 BUC • HARTIE IGIENICA 24/BAX -2 BUC • ODORIZANT WC - 4 BUC • CLIN GEAM CU POMPITA - 4 BUC • MASCA PROTECTIE 3 TR- 300 BUC • GEL DEZINFECTANT MAINI 500ML- 4 BUC • ROLA BUCATARIE – 6 BUC • SERVETELE UMEDE ANTIBACTERIENE -10 BUC • RECIPIENT 500ML CU PULVERIZATOR - 6 BUC • SAPUN LICHID CU POMPITA 400ML – 4 BUC • HARTIE IGIENICA 32/BAX – 2 BAX • MANUSI LATEX M 100/SET -3 CUT • HEXID DEZINFECTANT MAINI 5L 1 BUC
- Număr anunț
- DA26434761
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.379,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.379,50 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.