Atribuită Cumpărare directă

Lame bisturiu nr .22 - 1000 buc; , 23 - 1000 buc, 24 -3000 Ambalaj individual din folie dubla de aluminiu, 100 bucati / cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE. Sonde aspiratie traheo-bronsica din PVC Dimensiuni: CH 14 - 700 buc / ch 16 - 600 buc Sterilizate cu oxid de etilena, de unica folosinta. Cu valva si linie radiopaca pe toata lungimea tubului. 2 orificii mari laterale si prevazute de conector conic cu capac Pachetizare 100 buc/cutie Dimensiuni in limita stocului disponibil: CH 8- 100, CH 10-200 buc , CH 12- 100BUC, CH 14 -200 BUC, CH 16 -400 BUC Ambalare sterila 50 bucati/cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE Sonde urinare tip Foley 2 cai adulti Dimensiuni disponibile: CH 14 -300 BUC si CH 16 - 200 BUC Ambalare 10 bucati / cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE

Număr anunț
DA26433720
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141411-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat