Atribuită
Cumpărare directă
Coprocultor 30 ml steril, ambalat individual, import ITALIA, Vata hidrofila pentru uz medicinal tip BC. • Materie prima: bumbac 100%. • Banda bine cardata. • Culoare: alba. • Hidrofilia: 7 secunde • Aciditate / alcalinitate: lipsa • Umiditate: 8.5% • Respecta conditiile din STAS 2969/89 • Mod de etichetare: produs ambulat in punga de plastic, imprimata prin tipizare cu denumire produs, denumire si adresa producator, masa neta, lotul, data fabricatiei si a expirarii, termenul de valabilitate. • Ambalajele individuale se introduc intr-un ambalaj comun marcat cu urmatoarele mentiuni: producatorul, masa neta a pachetului, lotul, numar de bucati pe ambalaj, data expirarii. • Termen de valabilitate: 4 an, Punga DispoTech este recomandata in cazul entorselor si hematoamelor • dimensiunea 14 x 18 cm, de tip TNT cu trei straturi termice care asigura transferul termic, impermeabilitatea si rezistenta; • TNT este creat pentru a proteja zona cea mai sensibila la senzatia de rece. Punga interna este cu apa, realizata din material cu 2 straturi care se sparge prin presiunea usoara a degetelor, rezistenta la soc. Saruri nitrogenate cu parametrii tehnici acceptati de normele aplicabile ((în conformitate cu Regulamentul CE nr. 1907/2009 cu amendamentele aferente, inclusiv Regulamentul nr. 552/09) • Graţie mixturii, temperatura ajunge de la -5⁰C la 0⁰ în 30 de minute; • Ambalate in baxuri de 20 bucati, Punga DispoTech este recomandata in cazul entorselor si hematoamelor • dimensiunea 14 x 18 c
- Număr anunț
- DA26433274
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141115-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.135,41 RON
- Valoare atribuită
- 8.135,41 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.