Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt Denumire articol UM Cantitate Pret lei fara TVA/UM Valoare Lei fara TVA 1 Hartie igienica 3 straturi Perfex, 10 buc/ set Set 100 6.45 645.00 2 Sapun lichid 5L Avias Bidon 5 13.78 68.90 3 Mop 250gr Buc 10 2.99 29.90 4 Saci 60L , 50buc/ set Set 50 3.57 178.50 5 Domestos 5L Bidon 2 28.38 56.76 6 Clor Ace 1L Buc 20 4.26 85.20 7. Asevi pt. suprafete 1L Bidon 2 10.95 21.90 8. Pronto antipraf Buc 20 9.59 191.80 9. Ponce WC odorizant pardoseli tip spray Buc 15 12.96 194.40 10. Aparat camera cu suport Airwick Buc 10 24.19 241.90 11. Solutie gresie si faianta Promax 5L Bidon 2 20.39 40.78 12. Perie WC cu suport Buc 6 3.95 23.70 13. Faras cu coada Buc 4 5.14 20.56 14. Matura plastic cu coada Buc 4 5.75 23.00 TOTAL VALOARE FARA TVA: 1822.30 Preturile din oferta sunt in LEI si nu contin TVA; Costul transportului este inclus in pret (livrare franco- beneficiar); Termen de livrare maxim 5 zile de la receptionarea comenzii ferme; Produsele vor fi insotite de factura fiscala, certificate de calitate/declaratie de conformitate Termen de plata maxim 30 de zile de la emiterea facturii.

Număr anunț
DA26438888
Autoritate contractantă
FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.822,30 RON
Valoare atribuită
1.822,30 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.822,30 RON

din 1.822,30 RON estimat