Atribuită
Cumpărare directă
adeziv 40gr 3x5.46 lei BANDA ADEZ.19X33 3X1.26 LEI BATERII VARTA 6X2.94 LEI CAPSATOR 24/62 2X16.81 LEI DOSAR SINA PVC 200X0.5 LEI ECUSON CU SNUR 35X0.84 LEI DOSAR SINA STD 15X0.42 LEI H.XEROX A4 25X11.95 LEI LANTERNA 6X6.72 LEI LANTISOR ECUSON 8X0.84 LEI PERFORATOR 40C 1X21.01 LEI PIX ACV 301 10X1.68 LEI PIX DACO 50X0.52 LEI PLASTILINA 3X7.14 LEI PLIC B4 12X1.01 LEI PLIC C4 40X0.42 LEI PLIC C5 40X0.25 LEI PLIC C6 100X0.13 LEI SACI FOLIE 15X1.68 LEI SFOARA BBC 3X4.2 LEI TUSIERA METAL 1X2.52 LE
- Număr anunț
- DA26433943
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturesti (CUI 15911360)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 725,99 RON
- Valoare atribuită
- 725,99 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.