Atribuită Cumpărare directă

Servicii de autocolantare pentru 16 panouri temporare aferente proiectului "Modernizare drumuri judetene DJ302 localitatile Dragoesti-Rosiori-Movilita-Dridu, DJ 101 localitatile Dridu-Fierbinti Targ-limita judet Ilfov, DJ101 localitatile Dridu-Jilavele si DJ402 limita judet Calarasi-Sinesti (DN2)

Număr anunț
DA26446436
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880 RON
Valoare atribuită
1.880 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880 RON

din 1.880 RON estimat