Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE IGIENIZARE CONSTAND IN: DEZINFECTANT MAINI 0,75L CU PULVERIZATOR 9 BUC, DEZINFECTANT MAINI 5L 9 BUC ,ALCOOL SANITAR 500ML 9 BUC, HARTIE PROSOP 100 ML 9 BUC , SERVETELE PORTIONATE 9 CUTII, HARTIE IGIENICA 50 ROLE/ BAX 1 BAX , SAPUN LICHID 5L 1 BUC, DEZINFECTANT PT SUPRAFETE 5L 2 BUC, DOMESTOS DEZINFECTANT 9 BUC, DEZINFECTANT SUPRAFETE 0,75 L 9 BUC
- Număr anunț
- DA26433458
- Autoritate contractantă
- Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.211,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.211,39 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.