Atribuită
Cumpărare directă
Tehnoredactare computerizata si prelucrare de imagine pentru realizarea diferitelor publicatii stiintifice si tehnice editate de beneficiar; scanare planse, fotografii, filme si diapozitive care urmeaza sa fie incluse in publicatii; fotografiere pentru materialele de promovare ale muzeului cat si pentru arhiva; calibrare cu spectrofotometrul a echipamentelor grafice. Perioada contractuala: 01.10.2020-31.12.2020.
- Număr anunț
- DA26456139
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
- Furnizor / câștigător
- COLOR SCIENCE S.R.L. (CUI 20589688)
- Cod CPV
- 79553000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.