Atribuită
Cumpărare directă
H-SURUB RIGIPS 3.5*45-500 BUC,SPRAY VOPSEA FLY COLOR 9005 400ML-2 BUC,SONERIE FARA FIR 220V 122-1 BUC,OSB 10 3.12 MP-1 BUC,OSB 18-2 BUC,GHIVECI CU TAVA NR 16-1 BUC,GHIVECI CU TAVA NR 9-2 BUC,PAMANT FLORASOL 10L-6 BUC,H-SURUB RIGIPS 25-300 BUC,CD 4M GOFRAT 06-10 BUC,OSB 12 3.12 MP-2 BUC,POLICARBONAT FUMURIU 6MM 2.1*6-0.50 BUC,BANDA SCOTCH 46MM*66M MARO/TRANSP-5 BUC,DIBLU RAPID AUTOPERF.PT G-C 14.5*32-20 BUC,DIBLU RAPID ZN PT G-C SI BCA 15*28-20 BUC,OSB 12 3.12 MP-1 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*35 1000/CUT-1000 BUC
- Număr anunț
- DA26434526
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 752,44 RON
- Valoare atribuită
- 752,44 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.