Atribuită Cumpărare directă

aracet mobila 0,5= 10 buc, aracet mobila 0,8= 10 buc, spuma 650= 16 buc

Număr anunț
DA26438818
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
39812500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,20 RON
Valoare atribuită
400,20 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,20 RON

din 400,20 RON estimat