Atribuită Cumpărare directă

Pachet Zinc nitrate hexahydrate purum p.a., crystallized, cod produs 96482-1kg - Pret: 360 lei / 1 kg x 5 kg = 1800 lei Pret total fara TVA: 1800 Lei

Număr anunț
DA26473253
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
CHIMEXIM S.R.L. (CUI 23652054)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat