Atribuită Cumpărare directă

LAMAI AMESTEC MEXICAN OUA USTUROI GREFE MERE ARDEI KAPIA ROSII BORS CARTOFI PATRUNJEL VERDE MARAR LEUSTEAN PATRUNJEL VERDE LINTE TELINA NECTARINE BANANE MORCOV

Număr anunț
DA26449166
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03142500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,80 RON
Valoare atribuită
873,80 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,80 RON

din 873,80 RON estimat