Atribuită Cumpărare directă

Masca de protectie 3 pliuri 3 straturi albastra cu insertie metalica pt pliere corespunzatoare pe nas 50 buc/cut AMBALATA IN FOLIE SI PUSA IN CUTIE DE CARTON se vinde la set de 50 certificat ce + test

Număr anunț
DA26437475
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BRADENI (CUI 17789910)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat