Atribuită Cumpărare directă

1 FOLDOCA4 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki SET 10.00 5.10 51.00 1 CF402A Cartus Toner Yellow Nr.201A Cf402A 1,4K Original Hp Laserjet Pro M252N BUC 1.00 378.00 378.00 1 HCA4BAS Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top TOP 50.00 11.50 575.00 2 PMBN Marker permanent 2000 Bic negru BUC 5.00 2.35 11.75 3 RB22791 BURETE TABLA MAGNETICA MOUSE BUC 50.00 3.70 185.00 4 VELMON Marker pentru tabla alba negru 1701 Velleda Bic BUC 108.00 3.47 374.76 1 123032 Plic DL GPV siliconic, 25 plicuri/set SET 4.00 1.65 6.60 1 006R01731 CARTUS TONER 006R01731 13,7K ORIGINAL XEROX B1022 BUC 1.00 206.00 206.00 1 006R01731 CARTUS TONER 006R01731 13,7K ORIGINAL XEROX B1022 BUC 1.00 206.00 206.00 1 CR3480B002AA Cartus Toner Crg-719H 6,4K Original Canon Lbp 6300Dn BUC 2.00 593.40 1,186.80

Număr anunț
DA26472330
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.180,91 RON
Valoare atribuită
3.180,91 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.180,91 RON

din 3.180,91 RON estimat